vodní filtr Oasa FAS4

Vodní filtr Oasa FAS4 odstraní z kohoutkové vody široké spektrum nežádoucích látek. Oproti filtru FAM1 navíc odstraňuje těžké kovy.

Cena s DPH 940 Kč
Cena bez DPH 777 Kč
Za tento nákup získáte 131 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka:
Kategorie: Filtrační konvice
Kód: OFAS4
Výrobce:
 
 

Tento filtr je "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod. Mimořádně velký objem sorpčních hmot filtru je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti. Nejkvalitnější pitnou vodu přitom získáte mnohem levněji než denními nákupy balené vody.

Z vody odstraňuje:
ropné látky, tenzidy (saponáty), stopy chemických látek používaných v zemědělství (herbicidy, insekticidy, fungicidy), organických sloučenin chloru (bifenyly (PCB), chloroform a ostatní THM, chlorbenzen, chloreten...), aromatické uhlovodíky (fenoly a jejich deriváty, benzen, benzo(a)pyren, fluoranten, toluen, xylen, kresol...), zbytky přírodních organických látek prošlých vodárenskou úpravou (železo, hliník, měď, kadmium, berylium, olovo a další těžké kovy, radon a řadu dalších škodlivin s prokázanými nebo předpokládanými toxickými, karcinogenními, mutagenními, teratogenními nebo kombinovanými účinky).

Oasa FAS 4 nabízí zároveň účinnější filtraci těžkých kovů. Ty se mohou dostat do vody v důsledku kyselých dešťů, průsaky ze skládek (nelegálně odložený nebezpečný odpad), kvůli špatně zvolenému materiálu rozvodů vody nebo z odpadních vod z průmyslu. Pokud jste si nechali vodu otestovat a potvrdilo se, že obsahuje těžké kovy, pak je tato konvice právě pro vás. Tělo neumí těžké kovy vyloučit a jejich kumulace v organismu vede ke zdravotním problémům. Konvice s filtrem FAS4 je vhodná i pro filtraci studniční vody. Kapacita vložky je závislá na míře znečištění vody. Maximální možná doba používání je 1 rok. 

Nádobový filtr je přenosný a cenově velmi výhodný. Voda se do něj nalévá (kapacita 1 litr) - nevyžaduje tlakovou vodu. Doba filtrace jednoho litru je cca. 10 - 15 minut. Filtr je vhodný na chaty, chalupy, do kanceláří atd.

Vložky jsou bakteriologicky stabilizovány a po celou dobu životnosti nezhoršují bakteriální vlastnosti vody. Takto upravenou vodu můžete bez obav přechovávat v chladničce až tři dny, aniž by se změnily její bakteriální vlastnosti.

Skleněnou konvici vodního filtru OASA je možné použít i k ohřívání vody a přípravě čaje nebo kávy. Odkládací nádobku můžete také používat jako odměrku.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace