Vodní filtr Dionela FTK3 - pod linku

Vodní filtr Dionela FAM1 pod linku | Přístroje pro zdraví
Vodní filtr Dionela FTK3 na linku | Přístroje pro zdraví
 

Vodní filtr DIONELA slouží k odstranění cizorodých látek a chloru z pitné vody. Reguluje přechodnou tvrdost vody. Používá se k úpravě vody určené k přípravě čajů a kávy.

Cena s DPH 4 950 Kč
Cena bez DPH 4 091 Kč
Za tento nákup získáte 693 věrnostních bodů
Skladem 1 ks

množství 
 
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Filtry pitné vody
Kód: DIFTK3NLb
Výrobce:
 
 

Tento filtr je "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod. Mimořádně velký objem sorpčních hmot filtru je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti. Nejkvalitnější pitnou vodu přitom získáte mnohem levněji než denními nákupy balené vody.

Dionela s filtrační vložkou FTK 3 zároveň vyřeší vaše potíže s čajem, kávou,.., které získají správnou chuť, vůni i vzhled. Ve varných nádobách se přestane tvořit vodní kámen. Tím snížíte spotřebu energie a zvýšíte životnost nádobí.

Do hlavice filtru je možné dokoupit desinfekční člen, s jehož používáním není třeba žádná chlorace studní.

Z vody odstraňuje:
ropné látky, tenzidy (saponáty), stopy chemických látek používaných v zemědělství (herbicidy, insekticidy, fungicidy), organických sloučenin chloru (bifenyly (PCB), chloroform a ostatní THM, chlorbenzen, chloreten...), aromatické uhlovodíky (fenoly a jejich deriváty, benzen, benzo(a)pyren, fluoranten, toluen, xylen, kresol...), zbytky přírodních organických látek prošlých vodárenskou úpravou ( železo, hliník, měď, kadmium, berylium, olovo a další těžké kovy, radon a řadu dalších škodlivin s prokázanými nebo předpokládanými toxickými, karcinogenními, mutagenními, teratogenními nebo kombinovanými účinky.

Kapacita filtrační vložky FTK3 je 600 - 2400 litrů vody, v závislosti na "přechodné tvrdosti" upravované vody. Snížený účinek vložky poznáte na barvě a vůni Vašeho čaje. Použitelnost filtru je pro vodu z veřejných vodovodů s vyšší "přechodnou tvrdostí" a s obsahem dusičnanů vyhovujícím normě. Dále pro bakteriálně nezávadnou studniční vodu s vyšší "přechodnou tvrdostí", s obsahem dusičnanů vyhovujícím normě a s hodnotou CHSK(Mn) nižší než 6 mg/l. S výhodou pro vařené nápoje a potraviny. Upravená voda není vhodná pro kojence.

Filtry DIONELA mohou stát volně na kuchyňské lince nebo je můžete ukrýt pod kuchyňskou linku. V každém případě budte potřebovat filtr připojit na vodovodní řád. Existuje několik možností.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace