Vodní filtr Dionela FAM1 - pod linku

Vodní filtr DIONELA slouží k odstranění cizorodých látek a chloru z pitné vody. Používá se k úpravě vody určené k pití a vaření.

Cena s DPH 4 670 Kč
Cena bez DPH 3 860 Kč
Za tento nákup získáte 653 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Filtry pitné vody
Kód: FAM1 PKL
Výrobce:
 
 

Tento filtr je "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod. Mimořádně velký objem sorpčních hmot filtru je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti. Nejkvalitnější pitnou vodu tak získáte mnohem levněji než denními nákupy balené vody.

Dionela s filtrační vložkou FAM 1 zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje z vody zákal, zápach a chlor. Odstraňuje či radikálně snižuje obsah řady zdraví škodlivých látek. Neovlivňuje přirozené (přírodní) minerální složení vody. Zachovává biologickou hodnotu vody.

Vadu zbavuje:

  • ropných látek, tenzidů (saponátů), stop chemických látek používaných v zemědělství: herbicidů, insekticidů, fungicidů
  • organických sloučenin chloru, jako jsou polychlorované bifenyly (PCB), chloroform a ostatní THM, chlorbenzen, chloreten...
  • aromatických uhlovodíků: fenolů a jejich derivátů, benzenu, benzo(a)pyrenu, fluorantenu, toluenu, xylenu, kresolů...
  • zbytků přírodních organických látek prošlých vodárenskou úpravou (hormony apod.)
  • železa, hliníku, mědi, kadmia, berylia, olova a dalších těžkých kovů
  • radonu a řady dalších škodlivin, s prokázanými nebo předpokládanými toxickými, karcinogenními, mutagenními, teratogenními nebo kombinovanými účinky.

Kapacita filtru Dionela FAM1 je 38 000 litrů. To je pro 4člennou rodinu na středně znečištěných vodách 2 roky. Z dlouhé životnosti a vysoké kapacity vložky vycházejí haléřové náklady na 1 litr upravené vody.

Použitelnost filtru je pro vodu z veřejných vodovodů s obsahem dusičnanů vyhovujícím normě (tj. do 50 mg/l NO3-) a pro bakteriálně nezávadnou studniční vodu s obsahem dusičnanů vyhovujícím normě a hodnotou CHSK(Mn) nižší než 6 mg/l.

Po vyčerpání kapacity filtru se filtrační vložka vyšroubuje, nechá vyschnout a pošle výrobci na regeneraci. Regeneraci filtru pro Vás rádi zařídíme, napište nám.

Varianta filtru Dionela - pod linku je určena k instalaci pod kuchyňskou linku se samostatným výtokovým kohoutkem.

K připojení filtru budete potřebovat jednu z připojovacích sad

  1. Výtokové ramínko s přepínačem
  2. Výtokové ramínko s kartuší
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace