vodní filtr Big Berkey

Vodní filtr s kapacitou 8,5 l pro pár nebo menší rodinu. Využití v domácnosti, chalupě a na cestách.

Cena s DPH 9 990 Kč
Cena bez DPH 8 257 Kč
Za tento nákup získáte 1398 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 5/2 roky (filtrační zařízení/vložky)
Kategorie: Filtry pitné vody
Kód: BigBer
Výrobce: New Millennium Concepts Ltd.
 
 

Vodní filtr Big Berkey je na současném trhu pravděpodobně nejúčinnějším, nejpraktičtějším a nejvšestrannějším způsobem filtrace vody. Účinností předčí zákonem dané normy. Nevyžaduje připojení na elektřinu ani vodovod a v případě nouze přefiltruje i vodu z přírodního nekontrolovaného zdroje. Proto jsou filtry Berkey využívány i světovými humanitárními organizacemi v oblastech přírodních katastrof (povodně, zemětřesení). Voda je po přefiltrování bezpečná, čistá, bez chuti a bez zápachu.

Filtrační vložka: Filtr obsahuje jeden pár vložek, který filtruje vodu rychlostí 3,5 l za hodinu. Pro zvýšení rychlosti filtrace o 100 % si můžete dokoupit ještě jeden pár. Použití dvou párů současně nezvyšuje kapacitu filtru, pouze rychlost filtrace.

Co odstraňuje z vody: 99,999 % virů a patogenních bakterií, trihalomethany (vznikají jako vedlejší produkt čištění chlórem), chlór, parazity, pesticidy, čistící prostředky, organická rozpouštědla, zákal, bahno, sediment, těžké kovy, rez. Minerály ve vodě zůstávají.

Životnost: Jeden pár vložek 22.700 litrů (15.000 PET láhví). Dva páry vložek 45.400 litrů. Náhradní vložky jsou k dispozici.

Použití: Stačí nalít vodu do horní nádoby a počkat, až se přefiltruje (3,5 l/hod, respektive 7 l/hod). Není třeba připojení k síti ani vodovodu.

Údržba filtru: Jakmile se sníží rychlost průtoku, je třeba vyčistit filtrační vložky. Vyjměte je a očistěte pod tekoucí vodou s pomocí tvrdého kartáčku nebo hrubou stranou nepoužité houbičky na nádobí. Nevkládat do myčky.

Kapacita nádoby: 8,5 litru

Rozměry filtru: výška 49 cm, průměr 21,6 cm

Materiál: potravinářská nerezová ocel

Obsah balení:

  • 1x horní komora
  • 1x dolní komora
  • 1x kohoutek + 1x matka a 2x plochá podložka
  • 1x víko + šroub a úchytka
  • 2x filtrační vložka + 2x křídlová matka a 2x těsnící podložka
  • 1x primovací spojka
  • 2x záslepka (pro případ, že budete používat Big Berkey pouze se dvěma filtračními vložkami)
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace