sušička ovoce Sedona SD-P9000 černá (9 táců)

Sušička Sedona SD-P9000 pro sušení většího množství surovin. Průhledná dvířka, noční režim, úsporný režim, digi-display, časovač 99h.

Cena s DPH 12 890 Kč
Cena bez DPH 10 653 Kč
Za tento nákup získáte 1804 věrnostních bodů
množství 
 
 
Vyberte si dárek
Vařit, či nevařit?
Vařit, či nevařit?
Top recepty od týmu Třešňákových.
Vakuová nádoba 2l
Vakuová nádoba 2l
K prodloužení trvanlivosti potravin.
3x vložka CLASSIC
3x vložka CLASSIC
Nepřilnavá vložka pro tekuté směsi.
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Sušičky potravin s časovačem
Kód: SD-P9000
Výrobce: Tribest Corporation
 
 

Doporučujeme na

plátky i celé kusy ovoce, zeleniny a hub, ovocné a zeleninové placky, maso (jerky), ořechy, bylinky a koření, pamlsky pro mazlíčky, sušení těstovin, kynutí chleba, rozpékání pečiva, příprava raw jídel a dezertů, domácí jogurt, výroba sýrů, sušení keramiky a květin


Popis produktu

Sušička potravin Sedona SD-P9000 s časovačem pro bezpečné a pohodlné sušení potravin. Velikost (9 táců) je ideální pro ty, kteří chtějí sušit větší množství potravin. Denní a noční (tichý) režim. Nepřetržitý provoz až 150 hodin. Průhledná dvířka, digitální display. Dokonalé výsledky sušení. Prémiová kvalita.   

Technologie sušení:

Horizontální proudění vzduchu zajištěné dvěma na sobě nezávislými topnými jednotkami. Bezpečné a rovnoměrné sušení bez nutnosti prohazování táců. V případě sušení menšího množství surovin můžete rozdělit vnitřek sušičky na dvě komory (uzavřeným tácem) a sušit jen v jedné polovině. Ušetříte tak energii.

Rozsah termostatu:

30-68 °C

Časovač:

99hodinový.

Tácy:

9 plastových táců na sušení + 1 tác na rozdělování komor (možno využít i jako odkapávací)

Obsluha:

Snadná a velmi pohodlná. Během sušení není třeba prohazovat tácy a díky časovači nemusíte sušičku hlídat. Vypne se sama.

Univerzalita:

Ze sušičky lze vyndat libovolný počet táců a sušit tak i větší kusy surovin. V případě sušení menšího množství surovin je možné sušit jen v horní či dolní polovině sušičky (bude aktivována pouze jedna topná jednotka).

Materiály:

Velmi odolný polykarbonát. Dvířka z tvrzeného bezpečnostního skla. Výplet táců je BPA free.

Volitelné příslušenství:

Sušicí vložky Sedona Classic na sušení tekutých směsí. Opakovaně použitelné!

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace