sušička ovoce Excalibur ECB52 B černá (5 táců)

Stohovatelná sušička potravin Excalibur ECB52 B bez časovače. Sada pro výrobu jogurtu a sušicí vložky na tekuté směsi v ceně!

Cena s DPH 3 990 Kč
Cena bez DPH 3 298 Kč
Za tento nákup získáte 558 věrnostních bodů
množství 
 
 
Vyberte si dárek
Vařit, či nevařit?
Vařit, či nevařit?
Top recepty od týmu Třešňákových.
Vakuová nádoba 2l
Vakuová nádoba 2l
K prodloužení trvanlivosti potravin.
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Sušičky potravin bez časovače
Kód: ExcaECB
Výrobce: Excalibur
 
 

Doporučujeme na

plátky ovoce, zeleniny a hub, ovocné a zeleninové placky, maso (jerky), ořechy, bylinky a koření, pamlsky pro mazlíčky, sušení těstovin, domácí jogurt, příprava některých raw jídel a dezertů (např. raw vánoční cukroví, zeleninové chipsy)


Popis produktu

Stohovatelná sušička potravin Excalibur ECB52 B je spolehlivým přístrojem střední kategorie od světoznámého výrobce. Dobrý poměr cena/výkon: ideální pro uživatele, kteří budou sušit menší množství potravin a přitom neplánují vynaložit na sušičku příliš vysokou částku. Nevhodná pro ty, kteří se stravují výhradně vitariánsky a rádi by se sušičkou připravovali i náročnější raw pokrmy.

Technologie sušení:

Vertikální proudění vzduchu. Technologie zajišťující bezpečné sušení potravin. Motor je chráněn proti zatečení tekutin ze šťavnatějších surovin.

Rozsah termostatu:

35-74 °C

Obsluha:

Snadná. Zjednodušený ovládací panel: vypínač pro zapnutí/vypnutí přístroje, otočný kolík pro nastavení teploty. Během sušení (ideálně v polovině) je z důvodu vertikálního proudění vzduchu vhodné prohodit spodní tácy za vrchní. Dosáhnete tím lepších výsledků.

Příslušenství v balení:

2x sušicí vložka na sušení tekutých směsí + sada pro výrobu domácího jogurtu.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace