Sada sklenic na klíčení semen Eschenfelder III 3x 1000 ml bílá

Klíčicí sada sklenic Eschenfelder III 3x 1000 ml s keramickým podstavcem pro snadné klíčení velkého množství semen.

Cena s DPH 1 540 Kč
Cena bez DPH 1 273 Kč
Za tento nákup získáte 215 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Klíčidla semen
Kód: 1473
Výrobce: Eschenfelder
 
 

Doporučujeme na

semena zeleniny, luštěnin, obilovin a bylin (vojtěška, sezam, pohanka, slunečnice, pšenice, žito, oves, čočka, hrách, fazole, sója, nebo brokolice atd.)

Nevhodné na

mletá a loupaná semena, řeřicha, rukola, hořčice, lněná a chia semena


Popis produktu

Kličicí sada Eschenfelder je ideální pro pohodlné klíčení většího množství semen. K dostání sada se dvěma, nebo třemi sklenicemi.

Obsluha:

Snadná, nenáročná na vaši energii a čas. Máčená a propraná semena nasypejte do sklenic a uzavřete víčkem, které je vypleteno jemnou síťkou. Do ¾ sklenic nalijte vodu a nechte semena máčet několik hodin. Potom vodu přes víčka vylijte a sklenice postavte do stojanu dnem vzhůru. Až do sklizně klíčky 2x denně proplachujte – nalijte do sklenic přes víčka vodu, po pár minutách vylijte a vraťte sklenice zpět do stojanu. Klíčky sklízejte po 5-8 dnech dle druhu semen.

Údržba:

Snadná. Sadu umyjte jarem, nebo ji vložte do myčky nádobí. 

Materiály:

Keramický odkapávač, sklenice z čirého skla, víčka ze zdravotně nezávadného eloxovaného hliníku (nereaguje s potravinami). Výplet víček z nerezové oceli.

 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace