reverzní osmóza Aquaphor Morion M

Nový koncept reverzní osmózy od výrobe Aquaphor. Kompaktní design, snadná instalace a výměna filtrů během pár vteřin.

Cena s DPH 5 990 Kč
Cena bez DPH 4 951 Kč
Za tento nákup získáte 838 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Reverzní osmóza
Kód: AM
Výrobce: Aquaphor
 
 

Reverzní osmóza Aquaphor

Důmyslně navržená reverzní osmóza Morion M spojuje všechny jednotlivé kroky domácí osmózy v jednom kompaktní těle. Předfiltraci zajišťuje mechanický filtr a uhlíkový blok, membrána zajistí oddělení kontaminantů a připraví dokonale čistou vodu do 5 l zásobníku. Ze zásobníku putuje voda přes uhlíkový filtr a mineralizátor, který dodá potřebné minerály pro jedinečnou chuť vody.


Součástí balení jsou všechny potřebné armatury pro připojení filtru na běžný vodovodní řád. Reverzní osmóza je až o dvě třetiny menší než klasické systéme reverzní osmózy! Filtrační vložky vyměníte snadno a hygienicky.

Reverzní osmóza nabízí komplexní řešením při problémech s pitnou vodou. Odstraňuje nebo významně snižuje takřka všechny nežádoucí látky ve vodě např. včetně dusičnanů a dusitanů, těžkých kovů nebo pesticidů. Poměr přefiltrované vody a vody odpadní je 1:4 - 1:6. Rychlost filtrace je standardní 50 GPD (190 litrů/hod.)


 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace