PLATBA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Platba za zboží

Platbu za zboží můžete uskutečnit při převzetí na dobírku nebo v síti výdejních míst Balíkovny, bankovním převodem na základě zaslané zálohové faktury (platba předem), nebo platební kartou. Pokud nás navštívíte osobně, určitě budeme rádi a platit můžete v hotovosti i kartou. Pokud zvolíte splátkový prodej, zaplatíte akontaci (částečnou platbu) jedním z výše uvedených způsobů a zbytek hradíte v pravidelných měsíčních splátkách složenkou nebo trvalým příkazem z bankovního účtu. Na výběr máte ze dvou úvěrových společností - Essox a Cofidis.

Poplatky, doprava, dodání zboží

Při hodnotě objednávky nad 3.500 Kč si neúčtujeme žádné balné, poštovné nebo dopravné atd. Uvedené ceny zahrnují všechny zákonné poplatky: PHE (sběr a likvidace elektrospotřebičů) a poplatek za likvidaci obalů. Povinnosti dovozce vyplývající ze zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech jsou plněny prostřednictvím ELEKTROWIN a.s.. Poplatky za likvidaci obalů jsou odváděny společnosti EKO-KOM, a.s.

Snažíme se držet skladem všechny přístroje a tak objednávky přijaté v pracovní den do 11:00 jsou okamžitě vyřizovány a zboží je doručeno následující pracovní den přepravní službou. Řidič obdrží vaše telefonní číslo, aby vás mohl v den doručení kontaktovat a upřesnit čas dodání. Jak všichni víme, při cestě po našich silnicích se může přihodit cokoliv, takže i když z naší strany je objednávka vyřízena okamžitě, může se zpozdit během cesty. Proto raději garantujeme doručení do 48 hodin v rámci pracovních dnů. Toto prosím mějte na paměti, pokud objednáváte přístroj jako dárek pro své blízké a potřebujete jej v konkrétní den. Teoreticky doručíme zboží do druhého dne, ale „teorie se od praxe liší zejména v praxi“! :-)

Zboží posíláme pouze v rámci České republiky. V případě, že si přejete zboží dodat do jiného státu nežli do ČR, použijete prosím náš kontaktní formulář a sdělte nám vaše přání ohledně doručení. Vaše požadavky předáme vhodnému partnerovi v dané lokalitě, který se o to ochotně postará. Pokud máte jakékoliv další otázky, jsme vám k dispozici na telefonních číslech 800 110 990, 386 351 961, 776 584 237 nebo na e-mailové adrese info@pristrojeprozdravi.cz.

Nahoru
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace