PLATBA A DODÁNÍ ZBOŽÍ

Platba za zboží

Platbu za zboží můžete uskutečnit klasicky při převzetí (na dobírku) nebo bankovním převodem na základě zaslané zálohové faktury (platba předem). Pokud nás navštívíte osobně, určitě budeme rádi a platit můžete v hotovosti nebo platební kartou.

Poplatky, doprava, dodání zboží

Při hodnotě objednávky nad 2.500 Kč si neúčtujeme žádné balné, poštovné nebo dopravné atd. Uvedené ceny zahrnují všechny zákonné poplatky: PHE (sběr a likvidace elektrospotřebičů) a poplatek za likvidaci obalů. Povinnosti dovozce vyplývající ze zákona č. 185/2001 Sb. o odpadech jsou plněny prostřednictvím ELEKTROWIN a.s.. Poplatky za likvidaci obalů jsou odváděny společnosti EKO-KOM, a.s.

Snažíme se držet skladem všechny přístroje a tak objednávky přijaté v pracovní den do 11:00 jsou okamžitě vyřizovány a zboží je doručeno následující pracovní den přepravní službou. Řidič obdrží vaše telefonní číslo, aby vás mohl v den doručení kontaktovat a upřesnit čas dodání. Jak všichni víme, při cestě po našich silnicích se může přihodit cokoliv, takže i když z naší strany je objednávka vyřízena okamžitě, může se zpozdit během cesty. Proto raději garantujeme doručení do 48 hodin v rámci pracovních dnů. Toto prosím mějte na paměti, pokud objednáváte přístroj jako dárek pro své blízké a potřebujete jej v konkrétní den. Teoreticky doručíme zboží do druhého dne, ale „teorie se od praxe liší zejména v praxi“! :-)

Zboží posíláme pouze v rámci České republiky. V případě, že si přejete zboží dodat do jiného státu nežli do ČR, použijete prosím náš kontaktní formulář a sdělte nám vaše přání ohledně doručení. Vaše požadavky předáme vhodnému partnerovi v dané lokalitě, který se o to ochotně postará. Pokud máte jakékoliv další otázky, jsme vám k dispozici na telefonních číslech 800 110 990, 386 351 961, 776 584 237 nebo na e-mailové adrese info@pristrojeprozdravi.cz.

Nahoru
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace