odšťavňovač Angel Juicer 8500S

Odšťavňovač Angel je celonerezovým přístrojem využívající technologii dvojitého soukolí. Ne nadarmo je nazýván Rolls Roycem mezi odšťavňovači.

Cena s DPH 43 420 Kč
Cena bez DPH 35 885 Kč
Za tento nákup získáte 6078 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Vyberte si dárek
Kartáč na suroviny
Kartáč na suroviny
Kartáč pro čištění ovoce a zeleniny
TESCOMA nůž 7,5 cm
TESCOMA nůž 7,5 cm
Antiadhezní nůž na ovoce a zeleninu
Nerezová škrabka
Nerezová škrabka
Škrabka na ovoce a zeleninu
 
Záruka: 5/3 (motor/díly) let
Kategorie: Dvouhřídelové odšťavňovače
Kód: ANGELIA 8500
Výrobce: Angel
 
 

Doporučujeme na

listová zelenina, bylinky, jehličí, výhonky, mladý ječmen, kořenová zelenina, jablka, citrusy v menším množství, melouny, jahody, okurky, ořechová mléka

Nevhodný na

moučná (skladovaná) jablka, ananas a velmi měkké suroviny


Popis produktu

Nízkootáčkový dvouhřídelový odšťavňovač Angel Juicer 8500S ohromuje svou výtěžností z kořenové a listové zeleniny, ve které je naprosto nedostižný. Skvěle zpracovává i ovoce a další měkké suroviny. Prémiová kvalita, celonerezové provedení.

Obsluha přístroje:

Odštavňování listové zeleniny je velmi pohodlné. Při pěchování tvrdé kořenové zeleniny je nutné vyvinout více síly. Při odšťavňování měkkých surovin, jako jsou citrusy nebo hrozny, je důležité nespěchat. Pokud budete ovoce odšťavňovat častěji, doporučujeme přikoupit si hrubé síto a pěchovací zátku se silikonovým těsněním, se kterou si práci významně usnadníte.

Výtěžnost:

Vynikající.

Kvalita šťávy:

Čistá, prakticky bez vlákniny, krémová, bez pěny. Chuťově výrazná.

Údržba:

Čištění může být zdlouhavější vzhledem k nutnosti důkladně vyčistit dlouhé a úzké síto. Pro usnadnění práce je v balení přiložena štětka. Čištění štětkou provádějte jemnými otáčivými pohyby, aby nedošlo k jejímu rychlému opotřebení. Ostatní díly obvykle stačí opláchnout pod tekoucí vodou.

Využití navíc:

Příprava rostlinného mléka.

Příslušenství navíc:

Skleněná nádoba na šťávu (základní balení původně obsahuje pouze plastovou nádobu).

Volitelné příslušenství:

Hrubé síto s většími otvory, které zanechá ve šťávě kousky dužniny + homogenizační pouzdro pro zpracování potravin + pěchovací zátka pro usnadnění odšťavňování měkkých surovin.

Čím se liší Angel Juicer 8500S od 7500: Síto a hřídele modelu 8500S jsou vyrobeny z odolnější chirurgické oceli SUS316, která nepodléhá působení ovocných a zeleninových kyselin. Na běžné oceli se působením těchto kyselin postupně tvoří šedé skvrny (pouze estetický problém, nemá vliv na funkci přístroje).

Obsah balení:

 • motorová část
 • el. kabel
 • lisovací soukolí
 • jemné síto s těsnícím kroužkem
 • kryt síta
 • pěchovací zátka bez těsnění
 • nádoba na šťávu
 • nádoba na drť
 • čisticí štětka
 • čisticí nůž
 • český a anglický návod k obsluze
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace