O NÁS

Staňte se naším spokojeným zákazníkem!

Každý z přístrojů důkladně testujeme - to abychom pouze tupě „nepapouškovali" návody výrobců a byli schopni podat objektivní informace, které vám při výběru skutečně pomohou. Nenabízíme stovky výrobků, vybíráme jen ty nejlepší - jednoznačně upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Zboží odebíráme od prověřených distributorů a výrobců.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY
Zboží odebíráme pouze od výrobců nebo oficiálních distributorů. Tím vám zaručujeme tu nejnižší cenu. Samozřejmě nejsme schopni dorovnat šedý dovoz nebo chyby a provokace konkurence. Pokud naleznete jinde nižší cenu a rádi byste zakoupili přístroj v našem obchodě, prosím, kontaktujte nás. V případě, že to bude jenom trochu možné, cenu dorovnáme.

ZBOŽÍ DORUČÍME DO 48 HODIN
Chápeme, že pokud už se rozhodnete pro koupi jakékoliv věci, chcete ji co nejdříve. Proto se snažíme mít nejžádanější přístroje neustále skladem, aby se jejich dodání zbytečně neprodlužovalo. Navíc při objednávce nad 3.500 Kč je doprava zdarma.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
Pokud během 14 dní po nákupu zjistíte, že vaše volba výrobku nebyla tou pravou, nebo že váš nákup byl unáhlený, nic se neděje. V prvním případě nás kontaktujte a domluvíme se na výměně zboží za vhodnější. Ve druhém případě nám zboží jednoduše zašlete zpět, peníze vám vrátíme obratem.

SPLÁTKOVÝ PRODEJ
Pokud zrovna nedisponujete potřebnou hotovostí nebo jednoduše patříte k lidem, kteří dávají přednost rozloženým platbám před jednorázovou investicí, nabízíme vám možnost splátkového prodeje. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Vždy se snažíme v maximální možné míře vyjít vstříc vašim požadavkům. Jestliže se vyskytne jakýkoliv problém, nebo budete potřebovat naši radu s výběrem přístroje, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle +420 800 110 990 nebo +420 776 584 237.

www.pristrojeprozdravi.cz

Nahoru
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace