mixér Sencor SNB 4302SS stříbrná

Sencor SNB 4302SS je ideální pro přípravu smoothies, polévek, dětských příkrmů, omáček atd. Zpracuje i zmrzlé ovoce a led!

Cena s DPH 1 799 Kč
Cena bez DPH 1 487 Kč
Za tento nákup získáte 251 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Smoothie makery
Kód: Sen4303-2
Výrobce: Sencor
 
 

Doporučujeme na

ovocné smoothies, zelené smoothies (listová zelenina), koktejly, ořechová mléka, omáčky, polévky, pomazánky, dětské příkrmy, těsto na palačinky, zmrzliny, zmrzlé ovoce, ledové kostky

Nevhodný na

pravidelné mletí samotných suchých surovin (ořechová másla, semínkové pasty, obiloviny, káva)


Popis produktu

Sencor SNB 4302SS je kompaktní domácí mixér vhodný pro každodenní přípravu smoothies a dalších tekutých pokrmů. Odolné nerezové nože potažené vrstvou titanu, výkonný motor, 20.000 otáček/min. Extra stabilita díky protiskluzovým nožičkám. Skvělý výkon za skvělou cenu.

Funkce:

Jedna rychlost (20.000 otáček/min.), která dokonale postačuje ke zpracování vložených surovin včetně ledu a mraženého ovoce.

Obsluha přístroje:

Maximálně pohodlná. Umixujte nápoj, odšroubujte z mixovací nádoby nožovou jednotku, nasaďte víčko a vezměte s sebou.

Zpracování surovin:

Výborné.  

Údržba:

Jednoduchá. Snímatelné díly můžete mýt v myčce nádobí. Pokud myčku nemáte, po mixování můžete naplnit nádobu z poloviny vodou, přidat kapku jaru a na chvíli spustit. Nožová jednotka je odnímatelná, a tak se snáze dostanete k případným odolným nečistotám.

Obsah balení:

  • motorová základna
  • nádoba 0,8 l (BPA free)
  • nádoba 1 l (BPA free)
  • víčko
  • víčko s uzavíratelným pítkem
  • nožová jednotka
  • návod k obsluze

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace