mixér Nutribullet 600 zlatá – set 5 ks

Nutribullet 600 pro přípravu smoothies, polévek, dětských příkrmů, omáček atd. Zpracuje i zmrzlé ovoce a led! Palačinkovač zdarma!

Cena s DPH 2 999 Kč
Cena bez DPH 2 479 Kč
Za tento nákup získáte 419 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Smoothie makery
Kód: Nutri600G
Výrobce: Delimano
 
 

Doporučujeme na

ovocné smoothies, zelené smoothies (listová zelenina), koktejly, ořechová mléka, omáčky, polévky, pomazánky, dětské příkrmy, těsto na palačinky, zmrzliny, zmrzlé ovoce, ledové kostky

Nevhodný na

pravidelné mletí samotných suchých surovin (ořechová másla, semínkové pasty, obiloviny, káva)


Popis produktu

Nutribullet 600 je populární domácí mixér vhodný pro každodenní přípravu smoothies a dalších tekutých pokrmů. Základní set 5 ks je vhodný pro nenáročné uživatele. Výkonný motor, 20.000 otáček/min. Odolné nože, které se nikdy neotupí. Extra stabilita díky protiskluzovým nožičkám. Skvělý výkon za skvělou cenu. Palačinkovač zdarma!

Funkce:

Jedna rychlost (20.000 otáček/min.), která dokonale postačuje ke zpracování vložených surovin včetně ledu a mraženého ovoce.

Obsluha přístroje:

Maximálně pohodlná.

Zpracování surovin:

Výborné.  

Údržba:

Jednoduchá. Snímatelné díly můžete mýt v myčce nádobí. Pokud myčku nemáte, po mixování můžete naplnit nádobu z poloviny vodou, přidat kapku jaru a na chvíli spustit. Nožová jednotka je odnímatelná, a tak se snáze dostanete k případným odolným nečistotám.

Příslušenství navíc:

  • Odnímatelná objímka na pití, která usnadňuje pití přímo z mixovací nádoby.
  • Palačinkovač, se kterým připravíte perfektní tenké palačinky během chvíle a bez nepořádku. Použití je snadné: otočte palačinkovač vzhůru nohama a pečicí plochou ho ponořte do těsta. Vyčkejte několik sekund a otočte palačinkovač zpět. Hotovo!

 

 

 

 

 

 

Obsah balení:

  • motorová základna
  • nádoba 0,7 l (BPA free)
  • objímka na pití
  • nožová jednotka
  • návod k obsluze s recepty
  • + palačinkovač zdarma!
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace