Lazena HB-P-H04M | generátor molekulárního vodíku

Skleněná láhev Lazena HB-P-H04M s vylepšeným generátorem vodíku "M" obohacuje vodu o ještě vyšší koncentraci vodíku. Navíc v elegantním designu. Díky pokročilé technologii zbaví vodu volného chlóru, kyslíku a nevytváří ozón.

Cena s DPH 4 900 Kč
Cena bez DPH 4 050 Kč
Za tento nákup získáte 686 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Generátory vodíku
Kód: HB-P-H04M
Výrobce: Guangzohou Hibon
 
 

Vodíková láhev Lazena

Ionizační láhev Lazena HB-P-H04M je alternativní provedení modelu HB-H04M s důrazem na kompaktnější a stylovější design. Díky menším rozměrům je láhev vhodná na cestování. Využívá pokročilou technologii SPE (Solid poly electrolytic) PEM (Proton exchange membrane), díky které připraví vodíkovou vodu s koncentrací 0,8 - 1,6 ppmZ vody je během elektrolýzy oddělen volný chlór a přebytečný kyslík. Technologie membrány umožňuje použít k elektrolýze kromě kohoutkové vody také vodu destilovanou nebo upravenou vodu reverzní osmózou. V závislosti na kvalitě vody se oxidační redukční potenciál (ORP) vody pohybuje mezi -450 až 650 mV. 


Model Lazena HB-P-H04 M nabízí 5 min a 7 min elektrolýzu se zvukovým ohlášením začátku i konce procesu. Vzhledem k absenci displeje a bluetooth vydrží baterie velmi dlouho nabitá. Láhev se nabíjí jako mobilní telefon pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Barevná LED indikace informuje o probíhající elektrolýze a stavu baterie.

Samotný generátor lze od skleněné části odšroubovat, vzít s sebou a připojit kdekoliv na 300 - 500 ml PET láhev neperlivé balené vody. 

Lazena využívá těch nejkvalitnějších materiálů. Samotná láhev je vyrobena z odolného borosilikátového skla. Elektrody jsou z čistého titanu potaženého vrstvou platiny vyrobené v Jižní Korei. Patentovaná membrána pochází z USA. Doplňky se skládají ze zdravotně nezávadného plastu a silikonu.

 

Co je molekulární vodík?

Pokud se za určitých podmínek potkají dva prvky vodíku, vytvoří spolu vazbu a vznikne tak malá, přesto mocná molekula vodíku. Molekulární vodík je unikátní tím, že je rozpustný jak ve vodě, tak v tucích. Díky své velikosti a rozpustnosti snadno proniká do poškozených buněk lidského organizmu a eliminuje volné radikály. Navíc při eliminaci nebezpečných kyslíkových radikálů se s kyslíkem spojí (H2+O) a vznikne neutrální voda, která bezpečně opustí lidský organizmus.

 

Specifikace:

Obsah: 280 ml
Materiál: borosilikátové sklo, zdravotně nezávadný plast
Elektrody: titan, platina
Koncentrace vodíku: 0,8 - 1,6 ppm
ORP: -450 mV až -650 mV
Režimi elektrolýzy: 5 min / 7 min
Teplota použité vody: 0-60 °C
Požadovaná kvalita vody: pitná voda
Příkon: 10W, USB 5V/2A
Váha: 350 g
Rozměry: 205 x 65 mm
Balení: 1x láhev, 1x náhradní těsnění, 2x redukce na PET láhev, 1x návod, 1x USB kabel/zdroj

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace