Lazena HB-H08 | generátor molekulárního vodíku

Konvička Lazena HB-H08 o objemu 1,5 l obohacuje vodu o vysokou koncentraci molekulárního vodíku a zároveň vodík ve vodě udržuje po dobu 45 minut. Díky pokročilé technologii zbaví vodu volného chlóru, kyslíku a nevytváří ozón.

Cena s DPH 9 300 Kč
Cena bez DPH 7 686 Kč
Za tento nákup získáte 1301 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Generátory vodíku
Kód: HB-H08
Výrobce:
 
 

Vodíková konvice Lazena

Ionizační konvici Lazena HB-H08 ocení celá rodina, připravíte s ní během 15 minut 1.5 litru vodíkové vody. Stejně jako láhve využívá pokročilou technologii SPE (Solid poly electrolytic) PEM (Proton exchange membrane), díky které připraví vodíkovou vodu s koncentrací 0,8 - 1,6 ppmZ vody je během elektrolýzy oddělen volný chlór a přebytečný kyslík. Technologie membrány umožňuje použít k elektrolýze kromě kohoutkové vody také vodu destilovanou nebo upravenou vodu reverzní osmózou. V závislosti na kvalitě vody se oxidační redukční potenciál (ORP) vody pohybuje mezi -450 až 650 mV. 


Model Lazena HB-H08 začne proces obohacování vody vodíkem v okamžiku položení konvice na napájecí základnu. Po 15minutovém cyklu elektrolýzy konvice dalších 45 minut hodnotu vodíku ve vodě udržuje. Barevná LED indikace informuje o probíhající elektrolýze a stavu baterie.

Redukce uprostřed konvice umožňuje připojit 300 - 500 ml PET láhev neperlivé balené vody. 

Lazena využívá těch nejkvalitnějších materiálů. Samotná konvice je vyrobena z nezávadného plastu. Elektrody jsou z čistého titanu potaženého vrstvou platiny vyrobené v Jižní Korei. Patentovaná membrána pochází z USA. Doplňky se skládají ze zdravotně nezávadného plastu a silikonu.

 

Co je molekulární vodík?

Pokud se za určitých podmínek potkají dva prvky vodíku, vytvoří spolu vazbu a vznikne tak malá, přesto mocná molekula vodíku. Molekulární vodík je unikátní tím, že je rozpustný jak ve vodě, tak v tucích. Díky své velikosti a rozpustnosti snadno proniká do poškozených buněk lidského organizmu a eliminuje volné radikály. Navíc při eliminaci nebezpečných kyslíkových radikálů se s kyslíkem spojí (H2+O) a vznikne neutrální voda, která bezpečně opustí lidský organizmus.

 

Specifikace:

Obsah: 1,5 l
Materiál: plast
Elektroda: titan, 
platina
Koncentrace vodíku: 0,8 - 1,6 ppm
ORP: -450 mV až -650 mV
Režimi elektrolýzy: automatický
Teplota použité vody: 0-60 °C
Požadovaná kvalita vody: pitná voda

Příkon: 10W, USB 5V/2A
Váha: 544 g
Rozměry: 280 x 137 mm
Balení: 1x láhev, 1x náhradní těsnění, 2x redukce na PET láhev, 1x návod, 1x USB kabel/zdroj

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace