Kniha | Praktická detoxikace krok za krokem, léčba, omlazení, vitalita

Kniha Praktická detoxikace krok za krokem vznikla na základě autorova pět let trvajícího praktikování různých druhů očisty organismu a velmi intenzivního studia desítek knih na toto téma.

Cena s DPH 185 Kč
Cena bez DPH 161 Kč
Za tento nákup získáte 25 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Knihy
Kód: K-PD
Výrobce:
 
 

Kniha Praktická detoxikace krok za krokem vznikla na základě autorova pět let trvajícího praktikování různých druhů očisty organismu a velmi intenzivního studia desítek knih na toto téma. "Ke klasické, tedy přírodní medicíně (osvědčené tisíci let praxe), jsem se dostal přesně v okamžiku, kdy jsem velmi nepříjemně onemocněl a školní medicína mi nedokázala pomoci," říká autor Bc. Martin Hyroš.

Je určena právě pro vás, pokud:

  • se chcete dobře cítit a dobře vypadat.
  • pomalu zjišťujete, že běžné potraviny jsou spíše toxický odpad, v žádném případě nic, co byste mohli bez újmy na zdraví jíst.
  • buď vy nebo někdo z vaší rodiny se potřebuje zbavit zdravotních problémů.
  • začínáte si uvědomovat, že naše zdravotnictví ruku v ruce s farmaceutických průmyslem nemá zájem vás vyléčit, ale pouze léčit.


V případě, že se rozhodnete detoxikovat svůj organismus, kniha nabízí kompletní a srozumitelný návod na 4 způsoby, jak to udělat: detoxikace stravou, detoxikace ovocnými a zeleninovými šťávami, detoxikace půstem, psychická detoxikace.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace