klíčicí miska Eschenfelder Schnecke 16 cm

Keramická miska Eschenfelder o průměru 16 cm pro snadné klíčení menšího množství semen. Designové nožičky ve tvaru šneka.

Cena s DPH 1 280 Kč
Cena bez DPH 1 058 Kč
Za tento nákup získáte 179 věrnostních bodů
Prodej skončil
Záruka: 2 roky
Kategorie: Klíčidla semen
Kód: EschSch16
Výrobce: Eschenfelder
 
 

Doporučujeme na

semena zeleniny, luštěnin, obilovin a bylin (vojtěška, řeřicha, sezam, pohanka, slunečnice, pšenice, žito, oves, čočka, hrách, fazole, sója, hořčice, brokolice atd.)

Nevhodné na

mletá a loupaná semena


Popis produktu

Robustní design klíčicí misky Eschenfelder Schnecke s nožičkami ve tvaru šneka je dílem německé umělkyně Claudie Dietrich. Speciální glazura, která je rovněž jejím nápadem, vypadá efektně a především zajišťuje snadnou údržbu.

Ideální pro pohodlné klíčení menšího množství semen. Průměr kličicí plochy 16 cm.

Obsluha:

Snadná, nenáročná na vaši energii a čas. Máčená a propraná semena (v množství jedné lžičky) rozprostřete rovnoměrně po nerezovém sítku. Sítko vložte do misky. Na první dva dny zakryjte misku například alobalem, abyste zabránili osychání. Až do sklizně klíčky 2x denně navlhčete, nejlépe pomocí rozprašovače. Jakmile klíčky prorostou sítkem, 2x denně ho vyjměte a pořádně properte klíčky pod tekoucí vodou. Klíčky sklízejte po 5-8 dnech dle druhu semen.

Údržba:

Snadná. Sadu umyjte jarem, nebo ji vložte do myčky nádobí.  

Materiál:

Miska z keramiky, sítko ze zdravotně nezávadné nerez oceli. Velmi odolné materiály.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace