mlýnek na mouku Komo Fidibus 21

Obilný mlýnek Komo Fidibus 21 s 250wattovým motorem je vhodný pro mletí všech běžných druhů obilovin s výjimkou kukuřice.

Cena s DPH 6 990 Kč
Cena bez DPH 5 777 Kč
Za tento nákup získáte 978 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 12 let
Kategorie: Elektrické mlýnky
Kód: F21
Výrobce: Komo
 
 

Doporučujeme na

pšenice, žito, ječmen, pohanka, proso, amarant, jáhly, špalda, občasné mletí rýže (ne parboiled), mořská sůl, sušená zelenina, různé druhy koření, sušené houby

Nevhodný na

kukuřice, časté mletí rýže, sójové boby, olejnatá semena (lněná, konopná, sezamová, maková), vlhké suroviny


Popis produktu

Domácí mlýnek na obilí Komo Fidibus 21 je určený pro pohodlnou výrobu čerstvé celozrnné mouky, která se nemůže té z obchodu rovnat – jak chutí, tak výživovými vlastnostmi. Při mletí nedochází k přehřívání zrna, a tak jsou všechny cenné látky zachovány. Od výrobce s dlouholetou tradicí.

Výkon:

250 W. Mlýnek s takto silným motorem je vhodný pro mletí všech běžných druhů obilovin s výjimkou kukuřice. Je možné mlít i rýži, ale mletí bude trvat delší dobu. Pokud chcete mlít kukuřici nebo rýži ve větším množství, pořiďte si mlýnek s 360wattovým motorem a mlecími kameny o průměru minimálně 85 mm.

Nastavení hrubosti:

Od hrubé mouky po velmi jemnou. Hrubost měníte otáčením násypky proti nebo po směru hodinových ručiček.

Rychlost mletí:

100 g hladké mouky za minutu.

Údržba:

Při každodenním používání je mlýnek bezúdržbový, čištění není nutné. Pokud víte, že mlýnek bude minimálně týden odstavený, otevřete mlecí komoru dle návodu k obsluze a vysajte zbytky obilovin vysavačem (preventivní opatření proti molům). Než budete s mlýnkem po odstavení znovu mlít, umelte nejdříve hrst rýže, která dokonale pročistí mlecí kameny.

Mlecí kameny:

Směs korundu a keramiky. Velmi odolný materiál, který se nikdy neopotřebí.

Materiál pláště:

Velmi kvalitní buková překližka. Impregnováno rostlinným olejem.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace