ionizátor vody Aquator Silver

Přenosný ionizátor vody s unikátní funkcí stříbření vody se snadnou a rychlou obsluhou bez nutnosti připojení na vodovodní řád.

Cena s DPH 9 990 Kč
Cena bez DPH 8 257 Kč
Za tento nákup získáte 1399 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Ionizace vody
Kód: AQS
Výrobce:
 
 

Ionizátor vody Aquator Classic je přenosná ionizační konvice pro úpravu pH pitné vody. Během několika minut získáte zásaditou vodu zbavené chloru nebo jakékoliv požadované kyselosti v rozmezí pH 2,4 - 11,0. Přístroj představuje levnější alternativu velkých ionizátorů a na rozdíl od nich se nemusí připojovat na vodovodní řád. Můžete ho proto používat i na cestách.

Model Silver nabízí navíc funkci přípravy stříbrné vody. Stříbřenou vodu lze využít jako přírodní antibiotikum. Stříbrná voda dokáže zabít nebo oslabit více než 650 druhů mikroorganismů zatím co běžná chemická antibiotika jen 5-10 druhů. Pomáhá při léčbě chřipky, angíny, nachlazení, alergiích, zánětech, revmatu atd., je vhodná i pro vnější použití - na kožní problémy nebo jako kloktadlo.


ZÁSADITÁ, KYSELÁ A STŘÍBRNÁ VODA

Ionizátor vody Aquator upravuje pH vody pomocí dvou plochých elektrod umístěné na víku. Z běžné vody ionizace trvá 4 - 7 min a výsledkem je 2,0 l zásadité vody a 0,7 l vody kyselé. Z destilované vody lze připravit stříbrnou vodu k vnitřnímu užití o koncentraci 0,1 - 3,0 mg/l.

 • Zásaditá (alkalická) voda má hodnotu pH 8 - 11 a záporný oxidačně redukční potenciál od -150 do - 850 mV. Takto upravená voda má v těle antioxidační a hydratující účinky. 
   
 • Kyselá (acidická) voda má hodnotu pH 2,4 - 6,8 a hodnota ORP je kladná. Kyselá voda je vhodná pro úklid a dezinfekci nebo péči o pleť a vlasy.
   
 • Stříbrná voda je díky antibakteriálním, antivirovým a protizánětlivým účinkům vhodná k léčbě vnitřních i vnějších zdravotních potíží. 

PROČ IONIZOVAT VODU

Běžná voda z kohoutku je neutrální, obsahuje chlór a její oxidačně redukční potenciál se pohybuje v kladných hodnotách. Ionizační přístroj vodu doslova rozdělí na dvě kvality vody: alkalickou a kyselou. Zatím co kyselá voda bude obsahovat látky jako chlór či síra a její pH bude silně kyselé, alkalická voda s vysokým pH si ponese zdraví prospěšní látky jako je hořčík a vápník. Pravidelné pití zásadité vody přispívá k pevnému zdraví a prevenci vážných onemocnění.


Zásaditá voda - lépe hydratuje tělo, neutralizuje odpadní látky v těle, působí jako antioxidant, udržuje pH těla v rovnováze, zvyšuje energii, posiluje imunitu, zpomaluje stárnutí, zbavuje ovoce a zeleninu pesticidů

Kyselá voda - má čistící a dezinfekční účinky, zabíjí bakterie a sterilizuje, omytím prodlužuje trvanlivost ovoce a zeleniny, zlepšuje pleť a pomáhá při akné, posiluje a zjemňuje vlasy, působí proti mykóze nohou, ulevuje od štípnutí hmyzem, 

Stříbrná voda - má antibakteriální účinky, při užití nenarušuje střevo, ničí viry a jiné patogeny, je bez chuti, nedráždí tkáně
0,01 - 1,0 mg/l (slabá koncentrace) - lze pít 1,0 - 1,5 litru denně
5-10 mg/l (střední koncentrace) - lze pít krátkodobě při léčbě infekce, zánětu, vředů, gastritidy, enteritidy a další
20-35 mg/l (vysoká koncentrace) - není vhodná pro vnitřní užití, vhodná na popáleniny, dezinfekce zranění, kloktání


OBSAH BALENÍ

 • víko s elektrodami (katoda a anoda)
 • hlavní nádoba (2,0 l)
 • vnitřní nádoba (0,7 l)
 • stříbrná elektroda
 • 3x membránová vložka
 • 2x mřížkový plát (držák vložky)
 • podložka pro odložení víka
 • návod

VIDEO

 

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace