ionizační přístroj Revelation II

Zabudovatelný Revelation II s exkluzivní funkcí Turbo pro okamžitou přípravu alkalické a kyselé vody je nejvýkonnější ionizátor.

Cena s DPH 49 875 Kč
Cena bez DPH 41 219 Kč
Za tento nákup získáte 6982 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 36 měsíců
Kategorie: Ionizace vody
Kód: RII
Výrobce: Revelation
 
 

Popis produktu

Ionizátor vody Revelation ll je určený pro nejnáročnější uživatele. S programem 76 možných nastavení pro pH a ORP patří k nejvýkonnějším ionizátorům na světě a jeho kvalita je oceněna celou řadou certifikátů. Unikátní patentovaná technologie EOS (9 štěrbinových desek - platina / titan) zajišťuje vodu nejvyšší kvality a zároveň znemožňuje usazení minerálů i ostatních nečistot v zařízení. Přístroj zůstává po celou dobu užívání dokonale funkční, bez potřeby jakékoliv údržby.

Ionizační přístroj Revelation ll je vybaven funkcí Turbo. Tato přednost nabízí uživateli vyrobit nejsilnější alkalickou i kyselou vodu současně, jednoduchým stisknutím tlačítka. Revelation ll je vybaven SMPS systémem, který dokonale eliminuje tepelné vlivy a rozhodujícím způsobem se podílí na přesnosti ionizace.

Instalace

Ionizátor Revelation ll je instalován přímo do kuchyňské linky. Základna je ukryta pod pracovní deskou a viditelná je pouze elektronická baterie, která je vybavená přehledným LCD displejem s dotykovým ovládáním.

Proč používat upravenou vodu?

Ionizační přístroje upravují vodu klasickou elektrolýzou. Umožňují výrobu vody zásadité, neutrální, nebo kyselé, přesně dle účelových požadavků.

Voda zásaditá (alkalická) má záporné číslo ORP (oxidačně redukční potenciál) a hodnota pH je nad hranicí čísla 7. Alkalická voda je zásadní potřebou našeho těla. Aktivuje přirozený imunitní systém, je nejúčinnějším způsobem ochrany proti útoku volných radikálů a rychle se vstřebává. Má nepoměrně vyšší hladinu kyslíku a pozitivně působí na tělesnou i duševní svěžest.
Kyselá voda má kladné číslo ORP a hodnota pH je pod hranicí čísla 7. Pro vnitřní použití je nevhodná, protože vlivem doby je naše strava plná oxidantů (látek kyselé povahy), způsobujích celou řadu zdravotních komplikací a nemocí. Překyselením organismu dochází k uvolnění volných radikálů, které mají negativní dopad na funkci tělesných orgánů. Přesto má kyselá voda řadu možností praktického využití. Používá se při rýmě jako kapky do nosu a je vhodným kloktadlem při zánětu horních dýchacích cest. Má kladný účinek při léčbě plísní na rukou, nohou a nehtech. Rovněž je příhodnou desinfekcí v domácnostech, pokud nechceme používat chemické prostředky.

Ionizátor Revelation ll je schopen upravit vodu v 9 možných úrovních:

  • alkalickou vodu od 7,5 pH do 11,5 pH
  • neutrální vodu 7 pH
  • kyselou vodu od 2,5 pH do 5,5 pH

Sedmibarevný LCD displej uvádí přehledné informace o provozu přístroje:

  • životnost filtrů
  • úroveň pH
  • úroveň ORP

Elektronická baterie je vybavena 2 nezávislými výtokovými ramínky. Pokud na displeji zvolíte vodu potřebných parametrů, bude vytékat z hlavního horního ramínka a odpadní kyselá voda ze spodního ramínka. Nepotřebujete tedy hadičku pro odtok odpadní vody.

 


Videa

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace