ionizační přístroj EOS Genesis Platinum

Celosvětově proslulý a vysoce kvalitní ionizační přístroj EOS Genesis Platinum s dotykovým ovládáním.

Cena s DPH 36 490 Kč
Cena bez DPH 30 157 Kč
Za tento nákup získáte 76 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Ionizace vody
Kód: EGP
Výrobce: EOS
 
 

Popis produktu

EOS Genesis PlatinumIonizační přístroj EOS Genesis Platinum upravuje kohoutkovou vodu pomocí el. proudu na micro vodu (voda s menšími molekulárními klastry) a zároveň provádí nepřetržitou filtraci. Předností přístroje jsou dva hybridní filtry, které odstraňují bakterie, chlór i jiné nežádoucí částice. Průtokové senzory zajišťují nepřetržitý ionizační cyklus - elektrolýza probíhá bez přerušení.

Genesis je vybaven ORP value monitoring systémem, který umožňuje volbu hodnoty antioxidantů ve vodě přesně dle osobní potřeby. Optimální hodnota se pohybuje v rozmezí 50 - 400 MV. EOS Genesis Platinum pracuje v technologii systému Zero-Transmission. Tato technologie má nízkou energetickou spotřebu, není hlučná a neprodukuje teplo. Přístroj je chráněn proti síťovému přepětí i tepelnému přehřátí. Jeho životnost je v průměru 30 let.

Instalace

EOS Genesis Platinum je možné instalovat přímo na kuchyňskou linku, nebo upevnit na stěnu!

Proč používat upravenou vodu?

Ionizační přístroje upravují vodu klasickou elektrolýzou. Umožňují výrobu vody zásadité, neutrální, nebo kyselé, přesně dle účelových požadavků.

Zásaditá (alkalická) voda má záporné číslo ORP (oxidačně redukční potenciál) a hodnota PH je nad hranicí čísla 7. Alkalická voda je zásadní potřebou našeho těla. Aktivuje přirozený imunitní systém, je nejúčinnějším způsobem ochrany proti útoku volných radikálů a rychle se vstřebává. Má nepoměrně vyšší hladinu kyslíku a pozitivně působí na tělesnou i duševní svěžest.
Kyselá voda má kladné číslo ORP a hodnota PH je pod hranicí čísla 7. Pro vnitřní použití je nevhodná, protože vlivem doby je naše strava plná oxidantů, tedy látek kyselé povahy a ty způsobují celou řadu zdravotních komplikací a nemocí. Překyselením organismu dochází k uvolnění volných radikálů a ty mají negativní dopad na funkci tělesných orgánů. Přesto má kyselá voda řadu možností praktického využití. Používá se při rýmě (jako kapky do nosu) a je vhodným kloktadlem při zánětu horních cest dýchacích. Má kladný účinek při léčbě plísní na rukou, nohou nebo nehtech. Rovněž je příhodnou desinfekcí v domácnostech, pokud nechcete používat chemické prostředky.

 Ionizátor vody EOS Genesis Platinum je schopen upravit vodu v 9 možných úrovních:

  • alkalickou vodu od 8,5 pH do 11pH
  • neutrální vodu 7 pH
  • kyselou vodu od 3,0 pH do 5,5 pH

Velký displej uvádí přehledné informace o provozu přístroje:

  • životnost filtrů
  • úroveň pH
  • úroveň ORP
  • teplotu vody
  • průtok vody
  • signalizaci poruchy 

Každá hodnota pH má svou barvu, zaručující snadné rozpoznání.

Při každém zapnutí se ionizátor Genesis Platinum sám vyčistí! Navíc disponuje systémem automatického čištění pro případ přípravy většího množství vody najednou v rozsahu 10-50 l.

 


Videa

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace