ionizační přístroj Alkamedi AMS 4100S

Luxusní provedení ionizátoru Alkamedi AMS 4100S s flexibilním dávkovačem a dotykovým ovládáním.

Cena s DPH 39 750 Kč
Cena bez DPH 32 852 Kč
Za tento nákup získáte 5565 věrnostních bodů
Prodej skončil
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Domácí úprava vody
Kód: AMS4100S
Výrobce: Alkamedi
 
 

Popis produktu

ionizační  přístroj Alkamedi AMS 4100SAlkamedi AMS 4100S je ionizační přístroj pro výrobu alkalické, filtrované, nebo kyselé vody. Stejně jako model AML 3000 je vybaven přehledným dotykovým displejem. Hlavní výhodou modelu AMS 4100S je flexibilní dávkovací rameno, kterým lze libovolně otáčet dle potřeby. I tento model je přístrojem přenosným, protože konstrukční řešení, váha i rozměry umožňují bezproblémové přemístění.

Vysoká kvalita výstupní vody je zajištěna soustavou 5 elektrodových desek a 4 membrán, které jsou systémem čištění a automatického odvodnění chráněny před usazováním vodního kamene, nebo případných nečistot. Touto technologií podporovanou sedmistupňovým antibakteriálním filtrem s životností 3600 l vody je ionizační přístroj Alkamedi AMS 4100S schopen uspokojit vaše potřeby po dlouhá léta.

Instalace

Alkamedi AMS 4100S je snadno ovladatelným ionizačním přístrojem, který můžete jednoduše připojit přímo na kuchyňskou baterii, nebo kdekoliv na přívod studené vody.

Proč používat upravenou vodu

Ionizační přístroje upravují vodu klasickou elektrolýzou. Umožňují výrobu vody zásadité, neutrální, nebo kyselé, přesně dle účelových požadavků.

Voda zásaditá (alkalická) má záporné číslo ORP (oxidačně redukční potenciál) a hodnota pH je nad hranicí čísla 7. Alkalická voda je zásadní potřebou našeho těla. Aktivuje přirozený imunitní systém, je nejúčinnějším způsobem ochrany proti útoku volných radikálů a rychle se vstřebává. Má nepoměrně vyšší hladinu kyslíku a pozitivně působí na tělesnou i duševní svěžest.
Kyselá voda má kladné číslo ORP a hodnota pH je pod hranicí čísla 7. Pro vnitřní použití je nevhodná, protože vlivem doby je naše strava plná oxidantů, tedy látek kyselé povahy a ty způsobují celou řadu zdravotních komplikací a nemocí. Překyselením organismu dochází k uvolnění volných radikálů, které mají negativní dopad na funkci tělesných orgánů. Přesto má kyselá voda řadu možností praktického využití. Používá se při rýmě jako kapky do nosu a je vhodným kloktadlem při zánětu horních dýchacích cest. Má kladný účinek při léčbě plísní na rukou, nohou nebo nehtech. Rovněž je příhodnou desinfekcí v domácnostech, pokud nechceme používat chemické prostředky.

Ionizační přístroj Alkamedi AMS 4100S upravuje vodu v 6 úrovních:

  • vodu alkalickou můžeme získat ve 4 hodnotách pH
  • vodu kyselou ve 2 hodnotách pH

Model je vybaven podsvíceným ventilem, který umožní bezproblémový provoz ve tmě.

Přehledný dotykový displej poskytuje veškeré údaje:

  • životnost filtru
  • úroveň pH
  • teplotu vody
  • průtok vody
  • hlásič poruchy

Každé hodnotě pH přísluší barva, která usnadní vizuální rozlišení použitelných možností přístroje.

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace