ionizační přístroj Alkamedi AMS 2000

Kompaktní ionizátor vody Alkamedi AMS 2000 s tlačítkovým ovládáním je skvělá volba v poměru cena/výkon.

Cena s DPH 34 750 Kč
Cena bez DPH 28 719 Kč
Za tento nákup získáte 4865 věrnostních bodů
Prodej skončil
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Domácí úprava vody
Kód: AMS2000
Výrobce: Alkamedi
 
 

Popis produktu

ionizátor Alkamedi AMS 2000Alkamedi AMS 2000 je přístrojem pro výrobu alkalické, filtrované, nebo kyslé vody. V případě potřeby ho můžete používat jako přenosný, protože konstrukční řešení, váha i rozměry umožňují bezproblémové přemístění.Vysoká kvalita výstupní vody je zajištěna soustavou 5 elektrodových desek a 4 membrán, které jsou systémem čištění a automatického odvodnění chráněny před usazováním vodního kamene, nebo případných nečistot.

Touto technologií podporovanou sedmistupňovým antibakteriálním filtrem s životností 3600 litrů vody je ionizátor Alkamedi AMS 2000 schopen uspokojit vaše potřeby po dlouhá léta.

Instalace

Ionizátor Alkamedi AMS 2000 je snadno ovladatelným přístrojem, který můžete jednoduše připojit přímo na kuchyňskou baterii, nebo kdekoliv na přívod studené vody.

Proč používat upravenou vodu?

Ionizační přístroje upravují vodu klasickou elektrolýzou. Umožňují výrobu zásadité, neutrální, nebo kyselé vody dle požadavků.

Voda zásaditá (alkalická) má záporné číslo ORP (oxidačně redukční potenciál) a hodnota pH je nad hranicí čísla 7.  Alkalická voda je zásadní potřebou našeho těla. Aktivuje přirozený imunitní systém, je nejúčinnějším způsobem ochrany proti útoku volných radikálů, rychle se vstřebává. Má nepoměrně vyšší hladinu kyslíku a pozitivně působí na tělesnou i duševní svěžest.
Kyselá voda má kladné číslo ORP a hodnota pH je pod hranicí čísla 7. Pro vnitřní použití je nevhodná, protože vlivem doby je naše strava plná oxidantů, tedy látek kyselé povahy a ty způsobují celou řadu zdravotních komplikací a nemocí. Překyselením organismu dochází k uvolnění volných radikálů, které mají negativní dopad na funkci tělesných orgánů. Přesto má kyselá voda řadu možností praktického využití. Používá se při rýmě jako kapky do nosu a je vhodným kloktadlem při zánětu horních cest dýchacích. Má kladný účinek při léčbě plísní na rukou, nohou a nehtech. Rovněž je příhodnou desinfekcí v domácnostech, pokud nechceme používat chemické prostředky.

Ionizační přístroj Alkamedi AMS 2000 upravuje vodu v 6 úrovních:

  • vodu alkalickou můžeme získat ve 4 hodnotách pH
  • vodu kyselou můžeme získat ve 2 hodnotách pH

Výhodou je podsvícený ventil, který umožní bezproblémový provoz ve tmě!

Přehledný displej se ovládá mechanicky pomocí tlačítek a poskytuje veškeré potřebné provozní údaje:

  • životnost filtru
  • úroveň pH
  • teplotu vody
  • průtok vody
  • hlásič poruchy

Každé hodnotě pH přísluší barva, která usnadní vizuální rozlišení použitelných možností ionizačního přístroje.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace