ionizační přístroj Alkamedi AML 3000

Skladný ionizační přístroj Alkamedi AML 3000 v atraktivním designu s dotykovým ovládáním je vhodný do menších kuchyní.

Cena s DPH 37 250 Kč
Cena bez DPH 30 786 Kč
Za tento nákup získáte 5215 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Domácí úprava vody
Kód: AML3000
Výrobce: Alkamedi
 
 

Popis produktu

ionizační přístroj Alkamedi AML 3000Alkamedi AML 3000 je ionizační přístroj pro výrobu alkalické, filtrované, nebo kyselé vody. Od svého předchůdce AMS 2000 se technologicky odlišuje modernějším dotykovým displejem a zúženým tvarem. V případě potřeby jej můžete používat jako cestovní, protože konstrukční řešení, váha i rozměry umožňují bezproblémové přemístění.

Vysoká kvalita výstupní vody je zajištěna soustavou 5 elektrodových desek a 4 membrán, které jsou systémem automatického čištění a odvodnění chráněny před usazováním vodního kamene, nebo případných nečistot. Touto technologií podporovanou sedmistupňovým antibakteriálním filtrem s životností 3600 l vody je schopen přístroj uspokojit vaše potřeby po dlouhá léta.

Instalace

Alkamedi AML 3000 je snadno ovladatelným ionizačním přístrojem, který můžete snadno připojit přímo na kuchyňskou baterii, nebo kdekoliv na přívod studené vody.

Proč používat upravenou vodu?

Ionizační přístroje upravují vodu klasickou elektrolýzou. Umožňují výrobu vody zásadité, neutrální, nebo kyselé, přesně dle účelových požadavků.

Voda zásaditá (alkalická) má záporné číslo ORP (oxidačně redukční potenciál) a hodnota pH je nad hranicí čísla 7. Alkalická voda je zásadní potřebou našeho těla. Aktivuje přirozený imunitní systém, je nejúčinnějším způsobem ochrany proti útoku volných radikálů a rychle se vstřebává. Má nepoměrně vyšší hladinu kyslíku a pozitivně působí na tělesnou i duševní svěžest.
Kyselá voda má kladné číslo ORP a hodnota pH je pod hranicí čísla 7. Pro vnitřní použití je nevhodná, protože vlivem doby je naše strava plná oxidantů, tedy látek kyselé povahy a ty způsobují celou řadu zdravotních komplikací a nemocí. Překyselením organismu dochází k uvolnění volných radikálů, které mají negativní dopad na funkci tělesných orgánů. Přesto má kyselá voda řadu možností praktického využití. Používá se při rýmě jako kapky do nosu nebo je vhodným kloktadlem při zánětu horních dýchacích cest. Má kladný účinek při léčbě plísní na rukou, nohou a nehtech. Rovněž je příhodnou desinfekcí v domácnostech, pokud nechceme používat chemické prostředky.

Ionizační přístroj Alkamedi AML 3000 upravuje vodu v 6 úrovních:

  • vodu alkalickou můžete získat ve 4 hodnotách pH
  • vodu kyselou ve 2 hodnotách pH

Výhodou je podsvícený ventil, který umožní bezproblémový provoz ve tmě

Přehledný dotykový displej poskytuje veškeré potřebné provozní údaje:

  • životnost filtru
  • úroveň pH
  • teplotu vody
  • průtok vody
  • hlásič poruchy

Každé hodnotě pH přísluší barva, která usnadní vizuální rozlišení použitelných možností přístroje!

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace