ionizační láhev | Cloud CUP WP2812

Skleněná láhev Cloud Cup obohacuje vodu molekulami vodíku, který působí na lidský organizmus jako velmi silný antioxidant.

Cena s DPH 3 492 Kč
Cena bez DPH 2 886 Kč
Za tento nákup získáte 488 věrnostních bodů
Prodej skončil
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Domácí úprava vody
Kód: CC12
Výrobce:
 
 

Popis produktu

Ionizační láhev Cloud CUP využívá elektrický proud pro přípravu vody obohacené o molekulární vodík (H2). Rozpuštěný vodík ve vodě působí na lidský organizmus jako silný antioxidant. Mění se i ORP vody, které se po elektrolýze běžné kohoutkové vody pohybuje okolo 200 mV.

Model WP2812 nabízí funkci pomalé elektrolýzy (3 min) a funkci zrychlené elektrolýzy (1 min). Vzhledem k absenci displeje a bluetooth vydrží baterie velmi dlouho nabitá. Láhev se nabíjí jako mobilní telefon pomocí USB kabelu, který je součástí balení. Barevná LED indikace informuje o probíhající elektrolýze a stavu baterie.

Cloud CUP využívá těch nejkvalitnějších materiálů. Samotná láhev je vyrobena z odolného borosilikátového skla. Elektrody jsou z čistého titanu potaženého vrstvou platiny. Doplňky se skládají ze zdravotně nezávadného plastu a 304 nerezové oceli.

 

Co je molekulární vodík?

Pokud se za určitých podmínek potkají dva prvky vodíku, vytvoří spolu vazbu a vznikne tak malá, přesto mocná molekula vodíku. Molekulární vodík je unikátní tím, že je rozpustný jak ve vodě, tak v tucích. Díky své velikosti a rozpustnosti snadno proniká do poškozených buněk lidského organizmu a eliminuje volné radikály. Navíc při eliminaci nebezpečných kyslíkových radikálů se s kyslíkem spojí (H2+O) a vznikne neutrální voda, která bezpečně opustí lidský organizmus.

 

Specifikace:

Obsah: 480 ml
Materiál: borosilikátové sklo, 304 nerezová ocel, zdravotně nezávadný plast
Elektroda: platina a titan
Režimi elektrolýzy: rychlá (1min), pomalá (3min)
Baterie: 1300 mAh lithiovábaterie 
Vstup: 5 V/ 450 mA
Doba nabíjení: 4 hodiny
Váha: 508 g
Rozměry: 240 x 70 mm
Balení: 1x láhev, 1x návod, 1x USB kabel

 

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace