filtrační konvice Aquaphor Provance bílá

img
filtracni-konvice-aquaphor-provance-bila-3110.jpg
 

Konvice Provance odstraní z vody široké spektrum nežádoucích látek včetně tvrdosti. Filtr na 300 litrů, indikátor výměny, nádoba 2 l.

Cena s DPH 690 Kč
Cena bez DPH 571 Kč
Za tento nákup získáte 96 věrnostních bodů
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Filtrační konvice
Kód: AProvW
Výrobce: Aquaphor
 
 

Konvice Aquaphor Provance je nejjednodušším řešením úpravy vody. Můžete ji používat všude tam, kde máte k dispozici kohoutkovou vodu - doma, v práci, na chatě. Vodu jednoduše natočte do konvice a počkejte, až překape z filtru do nádoby. Vodu je možné ihned pít nebo použít pro vaření čaje v rychlovarné konvici. Je vhodná i pro použití do parní žehličky nebo zvlhčovače vzduchu. Ve spotřebičích minimalizuje tvorbu vodního kamene a tím prodlužuje jejich životnost.

Filtrační vložka: Obsahuje kombinaci jemné mřížky z granulovaného aktivovaného uhlí ze skořápek kokosových ořechů, iontoměničových pryskyřic a mikrovláknového sorbentu Aqualen. Prostředí uvnitř vložky neumožňuje růst bakterií.

Životnost: 300 litrů, v běžné domácnosti vydrží 2-3 měsíce. Že je čas na výměnu poznáte podle indikátoru na víku konvice. Ten přepočítává objem přefiltrované vody.

Co odstraňuje z vody: písek, kal, rez, chlór, fenol, benzol, těžké kovy a pesticidy

Další účinky: Normalizuje pH a změkčuje vodu. Se základním setem obdržíte vložku B100-5 pro standardní tvrdost vody. Při vyšší tvrdosti si můžete dokoupit vložku B100-6.

Kapacita konvice: Celkový objem nádoby 4,2 litrů, objem nálevky 2 litru.

Materiál: Pevný plast bez obsahu BPA.

Rozměry: 282 х 135 х 250 mm

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace