domácí moštovač Fruit Press Mini | POUŽITÝ

SLEVA 300 Kč z původní ceny. Nový, jednou použitý lis. Kompletní obsah balení. Krabice nese známky rozbalení. Plná záruka.

Cena s DPH 3 650 Kč
Cena bez DPH 3 017 Kč
Za tento nákup získáte 9 věrnostních bodů
Skladem 2 ks

množství 
 
 
Vyberte si dárek
Kartáč na suroviny
Kartáč na suroviny
Kartáč pro čištění ovoce a zeleniny
TESCOMA nůž 7,5 cm
TESCOMA nůž 7,5 cm
Antiadhezní nůž na ovoce a zeleninu
Nerezová škrabka
Nerezová škrabka
Škrabka na ovoce a zeleninu
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Přístroje ve SLEVĚ
Kód: FRUITPRESS použitý
Výrobce:
 
 
SLEVA 300 Kč z původní ceny
Nový, jednou použitý lis. Kompletní obsah balení. Krabice nese známky rozbalení. Plná záruka.

 

Doporučujeme na

 

jablka, hrušky, hroznové víno, rybíz, angrešt, maliny, ostružiny, kořenová zelenina, citrusy, odpad z odšťavňování

Nevhodný na

listová zelenina, bylinky


Popis produktu

Ruční moštovač Fruit Press Mini je levnější domácí variantou standardních profesionálních moštovačů. Je vhodný na lisování veškerých surovin s výjimkou listové zeleniny a bylinek. Kromě toho jako jeden z mála odšťavňovačů zvládne vylisovat i moučná jablka a přezrálé bobuloviny. Pohodlně s ním dovylisujete odpad, který vám zůstal po odšťavňování ve standardním odšťavňovači a rádi byste z něj dostali skutečně i tu poslední kapku.

Nejedná se o klasický velký moštovač, který byl měl integrované zařízení na nasekání surovin. To znamená, že před lisováním musíte suroviny nasekat nebo nastrouhat, ručně nebo s pomocí kuchyňského robotu (s výjimkou bobulí a odpadu získaného z odšťavňovače). Proto je lis určen pro zpracování menších objemů ovoce a zeleniny.

Obsluha lisu:

Snadná, fyzicky nenáročná – pouze vložíte suroviny a bez jakékoli námahy točíte pákou. Všechny suroviny kromě bobulovin je nutné předpřipravit buď nastrouháním, nebo rozdrcením (pomocí drtiče ovoce, kuchyňského robota či ručního tlouku). Citrusy stačí oloupat a nakrájet, hrozny je vhodné rozmačkat vidličkou, nebo šťouchadlem na brambory. Připravené suroviny je lepší nechat před lisováním odstát, dokud samy trochu nepustí šťávu. Lisování se tím usnadní.

Výtěžnost:

Skvělá.

Kvalita šťávy:

Čistá, krémová, prakticky bez vlákniny, bez pěny. Chuťově výrazná.

Údržba:

Snadná. Nádobu a lisovací koš opláchněte pod tekoucí vodou. Filtrační sáček zbavte zbytků drti, properte v ruce a nechte uschnout. Po několika použitích jej vyperte v pračce. Dřevěnou základnu příležitostně ošetřete rostlinným olejem (např. olivovým).

Obsah balení:

  • dřevěná základna s připevněnými spojovacími díly
  • vřeteno s připevněnou pákou
  • tlačný disk
  • sběrná nádoba
  • lisovací koš
  • filtrační sáček

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace