domácí moštovač Fruit Press Mini 1 l

Malý domácí moštovač Fruit Press Mini pro lisování jablek, bobulovin, citrusů a kořenové zeleniny. Vylisuje i moučná jablka a přezrálé suroviny.

Cena s DPH 3 950 Kč
Cena bez DPH 3 265 Kč
Za tento nákup získáte 9 věrnostních bodů
PRODEJ SKONČIL
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Ruční odšťavňovače
Kód: FRUITPRESS
Výrobce: Sana Products s.r.o.
 
 

Doporučujeme na

jablka, hrušky, hroznové víno, rybíz, angrešt, maliny, ostružiny, kořenová zelenina, citrusy, odpad z odšťavňování

Nevhodný na

listová zelenina, bylinky, velké množství surovin


Popis produktu

Ruční moštovač Fruit Press Mini je levnější domácí variantou standardních profesionálních moštovačů. Je vhodný na lisování veškerých surovin s výjimkou listové zeleniny a bylinek. Kromě toho jako jeden z mála odšťavňovačů zvládne vylisovat i moučná jablka a přezrálé bobuloviny. Pohodlně s ním dovylisujete odpad, který vám zůstal po odšťavňování ve standardním odšťavňovači a rádi byste z něj dostali skutečně i tu poslední kapku.

Nejedná se o klasický velký moštovač vhodný na zpracování velké úrody, navíc nemá integrované zařízení na nasekání surovin. To znamená, že před lisováním musíte suroviny nasekat nebo nastrouhat, ručně nebo s pomocí kuchyňského robotu (s výjimkou bobulí a odpadu získaného z odšťavňovače). Proto je lis určen pro zpracování menších objemů ovoce a zeleniny - objem nádoby je 1 litr.

Obsluha lisu:

Snadná, fyzicky nenáročná – pouze vložíte suroviny a bez jakékoli námahy točíte pákou. Všechny suroviny kromě bobulovin je nutné předpřipravit buď nastrouháním, nebo rozdrcením (pomocí drtiče ovoce, kuchyňského robota či ručního tlouku). Citrusy stačí oloupat a nakrájet, hrozny je vhodné rozmačkat vidličkou, nebo šťouchadlem na brambory. Připravené suroviny je lepší nechat před lisováním odstát, dokud samy trochu nepustí šťávu. Lisování se tím usnadní.

Výtěžnost:

Skvělá.

Kvalita šťávy:

Čistá, krémová, prakticky bez vlákniny, bez pěny. Chuťově výrazná.

Údržba:

Snadná. Nádobu a lisovací koš opláchněte pod tekoucí vodou. Filtrační sáček zbavte zbytků drti, properte v ruce a nechte uschnout. Po několika použitích jej vyperte v pračce. Dřevěnou základnu příležitostně ošetřete rostlinným olejem (např. olivovým).

Obsah balení:

  • dřevěná základna s připevněnými spojovacími díly
  • vřeteno s připevněnou pákou
  • tlačný disk
  • sběrná nádoba
  • lisovací koš
  • filtrační sáček

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace