Vodní filtr Dionela FAM1 - na linku

Vodní filtr DIONELA slouží k odstranění cizorodých látek a chloru z pitné vody. Používá se k úpravě vody určené k pití a vaření.

Cena s DPH 4 320 Kč
Cena bez DPH 3 571 Kč
Za tento nákup získáte 604 věrnostních bodů
Skladem 3 ks

množství 
 
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Filtry pitné vody
Kód: DIFAM1NL
Výrobce:
 
 

Tento filtr je "šitý na míru" kvality českých a slovenských pitných vod. Mimořádně velký objem sorpčních hmot filtru je jedním z důvodů jeho mimořádně vysoké účinnosti. Nejkvalitnější pitnou vodu přitom získáte mnohem levněji než denními nákupy balené vody.

Dionela s filtrační vložkou FAM 1 zlepšuje chuť a barvu vody, odstraňuje z vody zákal, zápach a chlor. Dále odstraňuje či radikálně snižuje obsah řady dalších zdraví škodlivých látek. Neovlivňuje přirozené (přírodní) minerální složení vody. Zachovává biologickou hodnotu vody.

Do hlavice filtru je možné dokoupit desinfekční člen, s jehož používáním není třeba žádná chlorace studní.

Z vody odstraňuje:
ropné látky, tenzidy (saponáty), stopy chemických látek používaných v zemědělství (herbicidy, insekticidy, fungicidy), organických sloučenin chloru (bifenyly (PCB), chloroform a ostatní THM, chlorbenzen, chloreten...), aromatické uhlovodíky (fenoly a jejich deriváty, benzen, benzo(a)pyren, fluoranten, toluen, xylen, kresol...), zbytky přírodních organických látek prošlých vodárenskou úpravou ( železo, hliník, měď, kadmium, berylium, olovo a další těžké kovy, radon a řadu dalších škodlivin s prokázanými nebo předpokládanými toxickými, karcinogenními, mutagenními, teratogenními nebo kombinovanými účinky.

Kapacita Dionely FAM1 pro 4člennou rodinu na středně znečištěných vodách je 2 roky, pro větší rodiny nebo velmi znečištěnou vodu garantujeme minimálně 1 rok. Z dlouhé životnosti a vysoké kapacity vložky vycházejí haléřové náklady na 1 litr upravené vody. Použitelnost filtru je pro vodu z veřejných vodovodů s obsahem dusičnanů vyhovujícím normě (tj. do 50 mg/l NO3-) a pro bakteriálně nezávadnou studniční vodu s obsahem dusičnanů vyhovujícím normě a hodnotou CHSK(Mn) nižší než 6 mg/l.

Filtry DIONELA mohou stát volně na kuchyňské lince nebo je můžete ukrýt pod kuchyňskou linku. V každém případě budte potřebovat filtr připojit na vodovodní řád. Existuje několik možností.

Dionela stojící na lince se připojuje na vodní baterii:
- připojení před vodovodní baterii (1/2'', 3/4'')
- připojení na konec vodovodního ramínka
- připojení nad vodovodní ramínko

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace