cestovní filtrační láhev SAWYER

img
cestovni-filtracni-lahev-sawyer-3112.jpg
 

Filtrační láhev Sawyer vhodná do přírody odstraní z jakékoli vody 99,99 % bakterií a parazitů. Neomezená životnost!

Cena s DPH 2 290 Kč
Cena bez DPH 1 893 Kč
Za tento nákup získáte 320 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Filtry pitné vody
Kód: FSaw
Výrobce: Sawyer
 
 

Cestovní filtrační láhev Sawyer (950 ml) je ideální pro použití v přírodě. Ať už jste pod stanem, sjíždíte řeku nebo horolezíte, nemusíte s sebou tahat balenou vodu. Vezměte si prázdnou láhev Sawyer a až budete mít po cestě žízeň, klidně do ní naberte vodu ze studánky nebo potoka. Filtr z ní odstraní 99,99 % bakterií a parazitů a učiní tak vodu bezpečnou pro pití. Láhev je odolná proti rozbití, má nízkou hmotnost (bez vody 184 g) a neobsahuje BPA. Splňuje nejpřísnější normy EPA a NSF. Vyrobeno v USA.

Filtrační vložka: Zachycuje nečistoty až do velikosti 0,1 mikronu. Bez použití chemie. Ohromí vás rychlost filtrace - nalijete vodu do láhve a můžete rovnou pít. Voda je bez pachuti i zápachu. Filtr nesmí zamrznout.

Životnost: 378 000 litrů - tedy neomezená.

Co odstraňuje z vody: 99,99 % bakterií a parazitů, drobné mechanické nečistoty. Není určena na filtraci vody s většími nečistotami (písek, kal).

Použití láhve: Vyhledejte ideálně co nejčistší zdroj vody. Naberte vodu do láhve a uzavřete ji víčkem, ke kterému je zespodu připojený filtr s brčkem. Samostatný filtr s brčkem lze ponořit i přímo do zdroje vody a rovnou pít. Bez problémů můžete přefiltrovávat vodu z přírodních zdrojů (řeka, potok, rybník).

Údržba filtru: Že je čas na vyčištění filtru poznáte podle sníženého průtoku. Poslouží vám k tomu dodávaná stříkačka. Láhev myjte jarem a vodou.

Kapacita láhve: 950 ml

Rozměry láhve: výška 23,7 cm, průměr 8 cm

Obsah balení:

  • BPA free vodní nádoba s flip-top uzávěrem a kapacitou 1 l
  • vodní filtr Sawyer PointONE™ zachycující nečistoty až do velikosti 0,1 mikronu
  • 2 náhradní brčka
  • 1 čisticí stříkačka
  • návod k obsluze
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace