Biomisky na klíčení semen PROVITA

Sada klíčicích misek PROVITA pro jednoduché pěstování klíčků ze semen zeleniny, luštěnin, obilovin a bylin. Klíčení až 3 druhů semen naráz!

Cena s DPH 390 Kč
Cena bez DPH 323 Kč
Za tento nákup získáte 54 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 2 roky
Kategorie: Klíčidla semen
Kód: BIOP
Výrobce: Provita
 
 

Doporučujeme na

semena zeleniny, luštěnin, obilovin a bylin (vojtěška, řeřicha, sezam, pohanka, slunečnice, pšenice, žito, oves, čočka, hrách, fazole, sója, hořčice, brokolice atd.)

Nevhodné na

mletá a loupaná semena


Popis produktu

Třípatrová sada Provita je ideální pro pohodlné klíčení semen. Lze klíčit až tři druhy semen naráz. Konstrukce misek zajišťuje optimální přístup světla a potřebnou cirkulaci vzduchu.

Obsluha:

Snadná, nenáročná na vaši energii a čas. Semena po několikahodinovém máčení (viz obrázek) properte a rovnoměrně rozprostřete do misek. Patra poskládejte na sebe a zakryjte víkem. Až do sklizně klíčky 2x denně proplachujte. Není přitom nutné biomisky rozebírat. Vodu stačí nalít jen do vrchní misky – proteče všemi třemi patry až do odkapávací misky. Klíčky sklízejte po 5-8 dnech dle druhu semen.

Namáčení semen + klíčení

Údržba:

Snadná. Misky pouze opláchnete vodou, případně umyjete jarem.

Materiál:

Ekologicky a zdravotně nezávadné acrylsklo.

Obsah balení:

  • 1x víko
  • 3x klíčicí miska
  • 1x odkapávací nádoba
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace