automatické klíčidlo Easy Green Light

Automatické klíčidlo Easy Green Light pro nejsnadnější klíčení semen a sadbu zeleniny. 5 samostatných táců a automatické rosení.

Cena s DPH 7 990 Kč
Cena bez DPH 6 604 Kč
Za tento nákup získáte 1118 věrnostních bodů
NENÍ SKLADEM
množství 
 
 
Záruka: 24 měsíců
Kategorie: Klíčidla semen
Kód: EGL
Výrobce: EasyGreen
 
 

Doporučujeme na

klíčení semen zeleniny, luštěnin, obilovin a bylin (vojtěška, řeřicha, sezam, pohanka, slunečnice, pšenice, žito, oves, čočka, hrách, fazole, sója, hořčice, brokolice atd.), sadba zeleniny (paprika, rajčata) a mladého obilí (pšenice, ječmen)

Nevhodné na

mletá a loupaná semena


Popis produktu

Automatické klíčidlo Easy Green Light umožňuje klíčit až 5 druhů semen naráz (bez zeminy) nebo vysadit semena zeleniny a trav (za použití zeminy). Automatický generátor mlhy se postará o rosení v intervalech, které si sami nastavíte.

Obsluha:

Snadná, nenáročná na vaši energii a čas. Semena rovnoměrně rozprostřete do misek, přiklopte víkem a do generátotu mlhy nalijte vodu. Pak už jen nastavte intervaly rosení pomocí 24hodinového časovače. Vodu do generátoru je třeba dolévat každé 3-4 dny. Klíčky sklízejte po 5-8 dnech dle druhu semen. Pokud chcete použít klíčidlo na sadbu zeleniny nebo trávy, vyložte tácy zeminou a dále pokračujte stejně jako v případě semen. Nadbytečná voda sama odtéká hadičkou, kterou nasadíte na vývod umístěný ve spodní části klíčidla, a její druhý konec povedete do dřezu nebo kýble. 

Údržba:

Snadná. Obnáší umytí táců po každé sklizni a v intervalu jednoho týdne je třeba umýt dno a víko. Plastové díly můžete vložit do myčky nádobí (kromě generátoru mlhy). Tato jednoduchá údržba zamezí plesnivění úrody.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace